Gyd. Ina Kazakevičiūtė

2007 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 2013 m. – Vilniaus universiteto vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą.

Nuo 2013 m. dirba VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaiko raidos centro Vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyriuje, nuo 2019 m. – tos pačios įstaigos Vaikų psichiatrijos skyriuje.

2013 – 2018 m. podiplominės studijos – Porų ir šeimos psichoterapijos mokymai, organizuoti VšĮ Šeimos santykių instituto.

Gydytoja nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją įvairiose mokslinėse/tarptautinėse konferencijose/praktiniuose mokymuose.

Yra Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narė.

Gydytoja atlieka išsamų klinikinį psichiatrinį ištyrimą, diagnozuoja ir gydo įvairius psichikos sutrikimus vaikams iki 18 metų, bendradarbiaujant vaiko tėvams/globėjams, sudaro individualų tyrimų ir gydymo planą, esant poreikiui, nukreipia kitų specialistų pagalbai, skiria gydymą psichotropiniais vaistais (tik aptarus jo naudą ir žalą bei galimas alternatyvas su vaiko tėvais/globėjais).

Gydytoja vaiko problemas vertinanti sisteminiu požiūriu, kuomet „visuma yra daugiau nei atskirų jos dalių suma”. Šeimoje, kaip tam tikroje sistemoje, visi šeimos nariai sąmoningai ir nesąmoningai yra tarpusavyje susiję (įtakoja vienas kito požiūrį, savijautą, elgesį). Kitaip tariant, šeimos nariai nuolat bendrauja vienas su kitu, todėl vieno iš jų elgesio pasekmė yra kito iš jų elgesio priežastis, dėl ko vaiko gydymo procese gydytoja neapsiriboja vien individualiu vaiko konsultavimu, bet į terapinį procesą stengiasi kuo aktyviau įtraukti vaiko tėvus/globėjus ir, pagal poreikį, kitus šeimos narius.

Gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro konsultacijai derėtų kreiptis, kuomet nerimaujate dėl vaiko psichologinės raidos, intelektinių gebėjimų, neadekvataus elgesio/reakcijų socialinėse situacijose, pakitusios emocinės būsenos (tapo nerimastingas, baimingas, įtarus, uždaras, pastoviai liūdnos arba, priešingai, neadekvačiai pakilios nuotaikos), kai vaikas dažnai skundžiasi nepagrįstais fiziniais negalavimais, o atlikus reikiamus tyrimus, nenustatoma jokia objektyvi tokių skundų priežastis, vengia lankyti mokyklą/ikimokyklinio ugdymo įstaigą ar nesusidoroja su kitais anksčiau jam įprastais kasdienės veiklos uždaviniais.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS