Gyd. Natalija Jegorova – Marčenkienė

Esu gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė Natalija Jegorova-Marčenkienė. Tikiu, kad holistinis požiūris į vaiką/paauglį, kiekvienam individualiai pritaikytas gydymas ir glaudus bendradarbiavimas su visa šeima padeda pasiekti norimo rezultato.

Darbas su vaikais ir paaugliais skatina nuolat ieškoti alternatyvių, kūrybingų ir veiksmingų darbo ir gydymo metodų. Medikamentinis gydymas vaikų psichiatrijoje dažniausiai nėra pirmo pasirinkimo gydymo metodas, todėl darbe su vaikais taikau psichodramos, žaidimo, piešimo, pasakos terapijos principus.

Savo medicinos karjerą pradėjau nuo slaugos specialybės, kurios bakalauro ir magistrantūros studijas sėkmingai baigiau Vilniaus universitete 2007 m. Būdama studente, pradėjau domėtis vaikų ir paauglių psichikos sveikata, psichikos sveikatos sutrikimų prevencija bei pagalbos galimybėmis.

Dirbau VšĮ. R.Šteinerio gydomosios pedagogikos centre, kur įgijau patirtį, dirbant su raidos ir psichikos sveikatos sutrikimus turinčiais vaikais ir jų tėvais. Darbo metu susipažinau su antroposofinės medicinos principais, dalyvavau antroposofinės medicinos konferencijose Dornach‘e (Šveicarija) ir Sankt Peterburge (Rusija). 2008 m. baigiau tarptautinius Gydomosios pedagogikos ir socialinės terapijos kursus.

Darbas su vaikais paskatino toliau domėtis ir gilinti savo žinias vaikų psichiatrijos srityje, plėsti savo kompetencijos ribas. 2012 m. baigiau medicinos studijas, o 2017 m. – vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą Vilniaus universitete. Studijų metais tęsiau praktinį darbą su specialiųjų poreikių vaikais. Daugiausiai patirties sukaupiau, dirbant su ikimokyklinio amžiaus autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais ir jų tėvais.

Rezidentūros metu taip pat įgijau patirtį, dirbant su vaikais ir paaugliais, turinčiais emocijų, elgesio, nerimo, aktyvumo ir dėmesio, nuotaikos bei valgymo sutrikimus. Dirbau medicinos gydytoja VšĮ VUL Santaros klinikų filiale VRC Ankstyvosios reabilitacijos skyriuje.

2016 m. pabaigiau  psichodramos (viena iš psichoterapijos krypčių) pagrindinio lygio mokymus, o 2017 m. vaikų ir paauglių piešinių psichodinaminio interpretavimo programą. Nuolatos tobulinu savo žinias dalyvaudama psichiatrijos konferencijose bei seminaruose.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS