Gyd. Renata Aleknienė

Esu šeimos gydytoja. Šeimos gydytojos profesinę kvalifikaciją įgijau Vilniaus Universitete 2012-2017 m. Medicininę praktiką atlikau įvairiose Vilniaus miesto poliklinikose, Santaros klinikose. Šiuo metu taip pat dirbu ir Lazdynų poliklinikoje.

Kasdien džiaugiuosi savo specialybės pasirinkimu – tai niekad nepabostanti sritis, kur tenka bendrauti su žmogumi įvairaus jo gyvenimo tarpsniuose. Bendravimas – svarbiausia ir neatskirama efektyvaus konsultavimo dalis, tad savo įgūdžius bei žinias papildomai gilinu Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos podiplominėse studijose Lietuvos Sveikatos mokslų universtitete.

Mūsų profesiniame pasirinkime žengti koja kojon su mokslu yra labai svarbu. Tad esu atlikusi mokslo tiriamuosius darbus: „Benzodiazepinų vartojimo paplitimas tarp lėtinėmis ligomis sergančių pacientų“, 2017 m.; „Kartotinių sekų skaičiaus įvairovės pokyčiai: „karštieji taškai“ intelektinės negalios patogenezėje“, 2012 m.

Visad svarbu prisiminti ir pripažinti, jog laimė ir sveikata nėra iš anksto paruoštas dalykas – tai sukuriama kiekvieno mūsų pastangomis.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS