Olivija Aravičienė

olivijaDailės terapeutė, OLIVIJA ARAVIČIENĖ daugiau nei 15 metų domisi psichologijos mokslu. 2005 metais baigė Vilniaus edukologijos universitetą ir įgyjo filosofijos mokslų bakalaurą. Sėkmingai išlaikė baigiamuosius filosofijos ir psichologijos mokslų egzaminus. Psichologijos mokslo žinias plėtė įvairiuose seminaruose, praktikumuose. 2010 metais įkūrė Asmens tobulėjimo centrą „Pažink save“.

Olivija yra daugelio seminarų, mokymo programų autorė. Lektorė vedanti  psichologinio pobūdžio seminarus, praktikumus, dailės terapijos užsiėmimus tiek individualius, tiek grupinius. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose. 2016 metais Olivija baigė jungtinių Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Vilniaus akademijos magistro studijų dailės terapijos programą, jai suteiktas medicinos ir sveikatos magistro kvalifikacinis laipsnis. Olivija Aravičienė gilino žinias pas dailės terapijos specialistus iš užsienio: prof. Marian Liebmen; Dr. Margaret Hills de Zarate; Prof. L. Lebedeva; Dr. Vibeke Skov.

Daugiau nei penkerius metus dailės terapeutė konsultuoja paauglius, jaunimą ir suaugusiuos. Dirba tiek su asmenim, kurie patiria įvairių emocinių ar santykių sunkumų, tiek ir su tais, kurie orientuoti į savęs pažinimą ir asmenybės augimą.

Olivija daugiau nei 4 metus konsultuoja neįgalius asmenimis turinčius tiek fizinę, tiek psichinę negalią. Taip pat yra dirbusi su vaikais turinčiais raidos, elgsenos sutrikimų.Treti metai, kaip savo darbe taiko dailės terapijos metodus, kurių dėka kartu su klientais pasiekia džiugių rezultatų ir esminių pokyčių jų gyvenimuose.

Pageidaujate šio specialisto paslaugų:

REGISTRUOKIS