Atsipalaidavimo ir kvėpavimo treniruotė

Kaina:

7 €

*

*

Šią kompaktinę plokštelę sudaro dviejose aukščiau aprašytose plokštelėse esančių įrašų rinkinys: 1) atsipalaidavimo treniruotės įrašas (dėl vietos stokos šioje kompaktinėje plokštelėje nėra paskaitos apie atsipalaidavimą ir vien tik muzikinio fono įrašo, skirto specialiosios savitaigos pratyboms), 2) paskaita apie kvėpavimą, 3) kvėpavimo treniruotės įrašas. Šio įrašo fragmento galite paklausyti spragtelėję nuorodą (Atsip ir kvep tr).

Ši kompaktinė plokštelė arba kasetė skirta taupiems žmonėms, kurie nenori įsigyti dviejų kompaktinių plokštelių arba kasečių su visais įrašais ir jų tikslas – tik profilaktika. Dirbant vien tik su nurodytais trimis įrašais, pateikiamais šioje kompaktinėje plokštelėje ar kasetėje, tikrai galima pasiekti teigiamų rezultatų.

Kita vertus, jeigu domina ir atsipalaidavimo, ir kvėpavimo pratybos, ypač jeigu turima gydymo tikslų, būtų veiksmingiau išnaudoti dviejų atskirų kompaktinių plokštelių ar kasečių suteikiamas galimybes. Tai leistų ne tik pasiklausyti paskaitos apie atsipalaidavimą, bet ir dirbti su asmeniškai sau susikurtomis formulėmis bei jas kartoti skambant atsipalaidavimą sukeliančiam muzikiniam fonui. Taigi būtų vertingiau įsigyti atskiras „Atsipalaidavimo treniruotės“ ir „Kvėpavimo mokyklos“ kompaktines plokšteles (ar kasetes) ir turėti visą komplektą.

Apie įrašą
Šie garso įrašai buvo sukurti 1995 metais, vadovaujant med.dr. Juliui Neverauskui. Juos kuriant buvo taikomos naujausios savitaigos technikos, ištobulintos praktiškai dirbant ir su sveikais, ir su nervų bei psichikos ligomis sergančiais žmonėmis. Nuo išleidimo įrašais sėkmingai pasinaudojo jau keli tūkstančiai sveikų ir sergančių žmonių. Savo praktikoje juos taip pat taikė ir tebetaiko daug psichologų ir psichoterapeutų įvairiuose Lietuvos miestuose. Teigiami vartotojų bei specialistų atsiliepimai patvirtino įrašų efektyvumą ir naudingumą tiek siekiant valdyti stresą ir atsipalaiduoti profilaktiniais tikslais, tiek gydant nerimo, panikos, depresijos, miego sutrikimus bei priklausomybę nuo tabako. Iki šiol toks terapinių garso įrašų rinkinys savireguliacijai lavinti yra unikalus, neturintis analogų leidinys Lietuvoje.
Kiekviena plokštelė gali būti taikoma tiek mokymo, tiek ir profilaktikos bei gydymo tikslu. Visas rinkinys yra išleistas ir garso kasečių pavidalu.