" />

Psichol. Indrė Ambraziūnienė

PsichologėDirba remdamasi moksliniais tyrimais pagrįstais kognityvinės ir elgesio terapijosmetodais. Padeda spręsti įvairaus pobūdžio nerimo, įtampos problemas, būsenas, kurioms būdingos įkyrios mintys ar veiksmai. Psichologės ypatingo susidomėjimo sritis panikos priepuoliai bei specifinės baimės (fobijos). Ji taip pat gali padeda įveikti bendravimo sunkumus, depresiją, žemą savęs vertinimą, miego problemas ir kt. Konsultacijose remiamasi šiltu, pagarbiu bendravimu, sudaroma galimybė geriau pažinti save, įvertinti savo stiprybes ir galimybes, išbandyti naujus elgesio būdus, atkreipti dėmesį į savo vyraujančių minčių pobūdį, plėsti savikontrolės, sąmoningo apsisprendimo galimybes.

Pacientai, kuriuos konsultuoju Neuromedoje dažniausiai turi šiuos sutrikimus:  Bendravimo sunkumai, Baimės ir fobijos, Sielvartas ir Netektis, Nuotaikų kaita, Savivertė ir pasitikėjimas savimi, Stresas, Panikos atakos.

indre-ambraziuniene_1713858428-bf391e41f74d53d449ffb927006b9179.jpg
Išsilavinimas

2004 – Vytauto Didžiojo universitetas, Psichologijos bakalauro laipsnis

2006 – Vytauto Didžiojo universitetas, Sveikatos psichologijos magistro laipsnis

Kiti sertifikatai:

2010 – 2014 – Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymai, pagal Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos standartus.

2012 – Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija,  „Įsisąmoninimu pagrįsta kognityvinė terapija ir įsisąmoninimu pagrįstas streso valdymas“

2018 – EuroPsy sertifikatas, galiojantis iki 2025 m.