Paauglių ir vaikų psichiatro konsultacija

Paauglių ir vaikų psichiatro konsultacija

Susiduriant su iššūkiais šeimoje, daug padėti gali patyręs paauglių ir vaikų psichiatras. Vaikystės psichologinėms problemoms svarbu užkirsti kelią kaip tik įmanoma anksčiau. Laiku neįveiktos problemos gali sustiprėti paauglystėje ir vyresniame amžiuje, dėl ko vaikui tampa sunkiau susitvarkyti su patiriamais sunkumais ateityje. 

Patyręs Neuromedos psichiatras padės įveikti tiek lengvesnes, tiek sunkesnes psichologines problemas, todėl kuomet susiduriate su sunkumais, nepraleiskite galimybės kaip įmanoma anksčiau apsilankyti pas patyrusius savo srities specialistus. Įveikus problemas, vaikas taps tvirtesnis, savarankiškesnis, išmoks lengviau suprasti save ir įveikti iššūkius bei sunkumus, kurie gali pasitaikyti ateityje.

Vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija

Neuromedos klinikoje vaikų ir paauglių psichiatras – vaikystės ir paauglystės problemų, psichikos ir elgesio sutrikimų analizė ir korekcija. Užsirašykite konsultacijoms, jeigu susiduriate su problemomis auginant vaikus.

Metodas tinka esant bet kokiems nusiskundimams dėl vaiko ar paauglio:

pasireiškus elgesio pakitimų

pasireiškusių mokymosi pokyčių

nuotaikų kaitos

bendravimo įgūdžių

blogėjančios savijautos

sutrikus psichikos sveikatai po įtemptų išgyvenimų

pasireiškus depresinei simptomatikai

išryškėjus psichozinei simptomatikai

miego sutrikimų atvejais

nerimo sutrikimų atvejais (generalizuotas nerimo sutrikimas, panikos sutrikimas, obsesinis kompulsinis sutrikimas, mišrus nerimo ir depresinis sutrikimas)

valgymo sutrikimų atvejais (nervinė anoreksija, nervinė bulimija ir kt.)

kūno problemos kaip skausmas, virškinimo sutrikimai (ir panašiai), kai neužtenka kito gydymo

Galite kreiptis dėl dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromų diagnostikos bei gydymo.

Svarbu pabrėžti, jog į konsultacijas turėtų atvykti vaikai kartu su savo tėvais. Ankstyvame amžiuje vaikai didele dalimi priklauso nuo savo tėvų. Bėgant laikui, formuojasi tie mąstymo ir elgesio modeliai, kurie galimai yra susiję su tėvų įtaka. Būtent todėl konsultacijos metu specialistas artimai bendrauja ir su vaiko tėvais, nes pakoregavus tėvų elgesį, keičiasi ir vaiko elgesys.

Paauglių ir vaikų psichiatras Kaune, Savanorių pr. 290 Neuromedos klinikoje.