Seksologo konsultacija Kaune

Seksologo konsultacija Kaune

Jei jūsų seksualiniam gyvenimui kažko trūksta, neskubėkite kaltinti partnerio.

Apsvarstykite galimybę apsilankyti pas srities specialistą.

Kiekvienas žmogus per gyvenimą susiduria su tam tikromis problemomis ar sutrikimais lytiniame gyvenime. Atsiradus pirmiesiems sutrikimų simptomams, labai svarbu kuo skubiau kreiptis seksologo konsultacijai. Tačiau ką daryti, jeigu nežinome kokie simptomai pranašauja tam tikrus artėjančius sutrikimus ir į kokį specialistą reikia kreiptis pagalbos?

Neuromedos klinikoje Jums padės patyrusi šios srities specialistė seksologė Violeta Savinova.

Kaip vyksta seksologo konsultacijos?

Neuromedos klinikoje teikiamos seksologo konsultacijos yra asmeniškos bei konfidencialios. Laikomasi kliento privatumo taisyklių, todėl visi duomenys yra saugomi ir nepasiekiami pašaliniams asmenims. Svarbi sąlyga, kad konsultacijos metu dalyvautų abu partneriai. Jų metu partneriams skiriamos užduotys („namų darbai“), padėsiančios suvokti, kad iškilusios problemos ar užklupę sutrikimai yra laikini. Tai metas pasidžiaugti, kad abu ėmėtės laiku kovoti su sunkumais. Svarbu pajusti, kad esate komanda ir jus į priekį veda tas pats tikslas.

Atgaukite pasitikėjimą ir iš naujo džiaukitės pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu! Profesionalaus seksologo konsultacija Kaune, Savanorių pr. 290 Neuromedos klinikoje.