Gyd. Jurga Šimaitė

Vaikų ir paauglių psichiatrėKonsultuoja vaikus, bei jų tėvus depresijos, nerimo, įkyrumų, dėmesio koncentravimo sutrikimų, enurezės (naktinio šlapinimosi), įvairių baimių (pavyzdžiui, tamsos, bendravimo su nepažįstamais žmonėmis, baimės lankyti darželį, mokyklą), mokymosi problemų (vaikas išsiblaškęs, labai judrus, negali susikaupti, sunkiai geba skaityti, rašyti, skaičiuoti ir pan.) klausimais, taip pat teikia psichoterapinę ir medikamentinę pagalbą vaikams ir paaugliams, išgyvenantiems psichologines krizes (dėl tėvų skyrybų, artimųjų netekčių, patyrus smurtą), jaučiantiems nuovargį, galvos skausmą, nemalonius pojūčius pilvo srityje ir pan. (atsiradusius dėl psichosomatinių sveikatos sutrikimų). Turi nemažą patirtį diagnozuojant žalingą psichotropinių medžiagų vartojimą, gydant įvairias priklausomybes.

Norint suteikti kvalifikuotą pagalbą laiku, sudaroma galimybė pasikonsultuoti su specialiste kaip, galima greičiau patekti į konsultaciją iškilus problemoms su vaiku ar norint pasitarti apie vaiko savijautos pasikeitimus. Konsultacijos metu jauki aplinka, profesionalūs bendravimo įgūdžiai ir empatija padeda vaikui ir tėvams nejausti įtampos konsultacijos metu, bendrauti su gydytoja atvirai. Tai padeda tiksliai diagnozuoti sutrikimą, suteikti kvalifikuotą pagalbą, esant reikalui skirti medikamentinį gydymą, atsakyti į tėvams kylančius klausimus.

jurga-simaite_1713858635-578ceaae7d71f215f701bcea9e0918cd.jpg
Išsilavinimas

Gydytoja baigė kognityvinės ir elgesio terapijos mokymus, dalyvauja vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos veikloje, yra specialiosios olimpiados komiteto valdybos narė, daug metų sveiko atleto programoje užsiima savanoriška veikla. Tai leido sukaupti didelę patirtį teikiant pagalbą šeimoms auginančioms vaikus su psichikos negalia, ypač su Dauno sindromu.