Psichol. Greta Sukovienė

PsichologėDirbdama su žmonėmis remiasi kelių teorinių požiūrių sistemine integracija, nes tiki, kad kiekvienas žmogus yra unikalus, o betarpiškas ir nuoširdus noras pažinti jo istoriją yra esminis faktorius saugiam, gydančiam ir galimybes atveriančiam santykiui užmegzti. Atsižvelgdama į tai darbo metu siekia puoselėti lygiavertį, šiltą ir priimantį ryšį bei kartu su klientu atpažinti kylančių sunkumų ištakas, ieškoti naujų ir veiksmingų būdų juos įveikti, pasitelkiant turimus resursus ir įgyjant naujų, taip keliaujant link savo emocinės sveikatos ir gyvenimo kokybės gerinimo.

Psichologė specializuojasi savistabos, savęs pažinimo, emocijų atpažinimo ir valdymo, savivertės, pasitikėjimo, motyvacijos srityse, dirba su žmonėmis, išgyvenančiais įvairias krizines situacijas, susiduriančiais su fizinės ar emocinės sveikatos sutrikimais, patiriančiais tarpusavio santykių problemas ir norinčiais atrasti, suprasti bei priimti save.

greta-sukoviene_1716276958-657130a3d838fe9d8a9856ec9eaee397.jpg
Išsilavinimas

2018 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, psichologijos bakalauro laipsnis;

2020 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, sveikatos psichologijos magistro laipsnis su reabilitacijos specializacija.