Gyd. Tatjana Volkova

Aukščiausios kategorijos gydytoja vaikų neurologė Tatjana Volkova turi unikalią ir įvairiapusišką praktiką. Savo kelią medicinoje ji pradėjo kaip gydytoja pediatrė, taip įgydama visapusiškų žinių apie vaikų sveikatą ir ligas, o vėliau tapo gydytoja vaikų neurologe, kuria dirba iki šiol. Nuo 1982 metų iki 2015 metų gydytoja dirbo Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Kauno klinikose, iš jų 11 metų vadovavo vaikų neurologijos skyriui.

Gydytoja iki šiol aktyviai dalyvauja Lietuvos vaikų neurologų asociacijos, kurios pirmininkė ji buvo 6 metus,  ir Baltijos šalių vaikų neurologų asociacijos veikloje. Nuo 1993 metų iki šiol ji yra Vaikų neurologijos programos vystymo labdaros ir paramos fondo kūrėja ir nuolatinė pirmininkė (direktorė).

Savo veikloje gydytoja vadovaujasi ne tik visapusiškomis teorinėmis žiniomis bei daugiamete praktika, bet ir nuostata, kad padėjusi vaikui išspręsti jo problemas, ji prisideda prie darbingo ir laimingo žmogaus užauginimo, laimingos šeimos ir sveikesnės bei laimingesnės visuomenės kūrimo.